Producent tatuaży reklamowych

Producent tatuaży reklamowych

Jako jeden z największych producentów  tatuaży reklamowych na świecie jesteśmy globalnym liderem w projektowaniu oraz drukowaniu nowych, nietypowych tatuaży na zamówienie. Nasze własne procesy produkcyjne umożliwiają nam wytwarzanie naklejanych tatuaży najwyższej jakości. Są one całkowicie bezpieczne, nietoksyczne i hipoalergiczne. Używamy jedynie wiarygodnych barwników FDA oraz stosujemy sprawdzone techniki produkcji i druku w celu zapewnienia, że nasze produkty spełniają międzynarodowe wymogi nadzorujące. Jesteśmy w stanie zrealizować Twoje
zamówienie bardzo szybko, ponieważ projektujemy, wytwarzamy i wysyłamy nasze produkty z tego samego miejsca. Naszym celem jest każdorazowo sprostać Twoim oczekiwaniom, gdy zechcesz u nas kupić naklejane tatuaże.

Producent tatuaży promocyjnych

Producent tatuaży promocyjnych

Producent naklejanych tatuaży reklamowych

Szablon obrazu, który ma zostać wydrukowany, jest cięty w warstwie żelatyny lub lakieru kawałka szablonu matrycy. Następnie lakier lub żelatyna zostaje odklejona, żeby odsłonić drukowaną powierzchnię. Szablon jest przyklejony do osłony pokrytej rozpuszczalnikiem, a po wyschnięciu arkusz podkładowy jest usuwany pozostawiając tylko warstwę powłoki. Fragmenty matrycy, które zostały odcięte, odsłaniają fragment osłony, przez którą może przedostać się atrament.

Producent jednorazowych tatuaży reklamowych

Powłoka, do której matryca jest przyklejana jest zazwyczaj wykonana z delikatnych tkanin (takich jak jedwab, nylon i dakron) lub siatki ze stali nierdzewnej. Przelanie obrazu odbywa się poprzez przedostanie się atramentu przez matrycę na podłoże drukowania. Używa się gumowego wałka, dzięki któremu atrament przenika przez otwory w matrycy. Ten proces umożliwia przedostanie się tylko jednego koloru, dlatego obraz musi przejść przez prasę wielokrotnie. Kolory są ułożone w odwrotnej kolejności, od ostatniego do pierwszego, że gotowy tatuaż przypomina wielowarstwową kanapkę. Dolna warstwa to papier, następnie jest warstwa kalkomanii a na samej górze poszczególne kolory. Kolory tła są kładzione na samym końcu.

Producent jednorazowych tatuaży promocyjnych

Producent jednorazowych tatuaży promocyjnych

Producent  tatuaży reklamowych na zamówienie

W razie potrzeby wydrukowane arkusze z tatuażami mogą być pokryte warstwą innego materiału by uszczelnić obrazek. Po procesie uszczelniania, arkusze są cięte lub rozcinane na rolki lub pojedyncze tatuaże. Gotowe tatuaże są następnie pakowane i szykowane do wysyłki. Materiały opakowaniowe powinny być tak zaprojektowane, by zminimalizować kontakt z wilgocią aby uniknąć przedwczesnego zmiękczenia się produktu.